Norpedia

  • Graphic
  • Web
  • Media
  • Marketing
Görsel yaratıcılık endüstrisinde öncüdür

Norpedia sizing yaratıcılık danışmanınız

Norpedia bugün profesyonel kesinlik ile birlikte bilimsel çalışma başarıları ve çeşitli hizmetleriyle ayırt edilir.

Your Partner in Success

Tasarım, marka ve dijital çözümler aracılığı ile ticari yeteneği geliştiren görsel yaratıcılıkta uzmanlaşmış bir şirketiz.

Norpedia, yerel ve uluslararası pazarlardaki tüm ihtiyaçları karşılamak için yüksek kaliteli bir hizmete sahiptir ve nerede olursa olsun tüm müşterilerimize en iyi şekilde sunmanın hiçbir sınırı yoktur. Ancak, günümüzde internet üzerinden pazarlamanın ve modern görsel reklamların uzaklaştırılması veya yok sayılması imkansız hale geldi.

Norpedia bugün profesyonel kesinlik ile birlikte bilimsel çalışma başarıları ve çeşitli hizmetleriyle ayırt edilir.

Norpedia ilerlemesi ve müşteri sayısı artışı üzerine, iş coğrafi olarak yayıldı.

Coğrafi mesafeler ve farklı ülkeler gibi herhangi bir engel olmadan bütün işleri gerçekleştirmek için yeni planlar ve esnek ve geçerli bir system geliştirmeyi zorunlu kıldı.

Bu yüzden, uzaktan tatmin edici sonuçlar sunmak için entegre ve esnek çözümler sağladığımız ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerde karşılayacak şekilde hizmetlerimizi genişleterek, müşterilerimize uzaktan(online) hizmet vermekten sorumluyuz.

Hizmet paketimizde grafik tasarım, kitap ve dergi üretimi, marka geliştirme, entegre görsel kimlik, web teknolojileri, e-pazarlama, medya ve video tasarımı (hareketli grafik) bulunmaktadır.

Hedeflerimiz

işimiz büyük ajans konumunda,
maaliyetimiz ise küçük ajans hizmetidir.

Bilimsel ve teknik standartlarda grafik, medya ve web teknolojileri sunarak en önemli görsel sanat şirketlerinden biri olmayı dört gözle bekliyoruz,

Müşterilerimizin online ihtiyaçlarını karşılamak ve iletişimi daha esnek ve hızlı hale getirmek için gelişmeye devam etme,

Web sitelerinizi ve ürünlerinizi müşterilerimize sunduğumuz en son teknolojilerle dünyaya tanıtmak, İnternet’teki varlığını ve konumunu arttırmak ve sürdürmek ve müşterilere başka hizmetler sunmak,

Son tarih ve anlaşmalara uygun olarak, her formda ve uygun fiyatlarla tam doğruluk, mükemmellik ile en iyi teknolojileri kullanmak.

Grafik sanat standartları içinde doğru görsel sanat kültürünü yaymak.

© Content is protected

أخبرنا عن مشروعك
1
💬 تحتاج مساعدة؟
Scan the code
مرحبا 👋
هل يمكننا مساعدتك ؟